ALL RIGHTS RESERVED I HUGFESTIVAL  2019

LINE-UP

napi Bontás

for English just scroll down on your mobile!

12:00 Kapunyitás 

15:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

           interaktív hangszerkiállítás - Gamelán jurta

16:30  Manaman | hangutazás - Sound healing

17:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

          indonéz mese koncert - Gamelán jurta

17:00  Alessio HTC Massi | handpan koncert - Farm színpad

17:30  Waagal | handpan koncert - Field színpad

17:45  Steven Kindler | handpan koncert - Farm színpad

18:45  Marcel Hutter | handpan koncert - Field színpad

19:00  Spirit Dance Trio | világzenei koncert - Farm színpad

20:15  Kaan Luum | világzenei koncert - Farm színpad

20:30  PASO - Pannonia Allstar Ska Orchestra | 

          koncert - Field színpad

21:30  Marlia | világzenei koncert - Farm színpad

22:15  Airtist | koncert - Field színpad

22:30  Fatoumata Hari | világzenei koncert - Farm színpad

23:30  Manaky | világzenei koncert - Field színpad

23:45  Tindia | koncert és táncház - Farm színpad

01:00  DJ La Fuente | DJ session - Field színpad

  9:00  Dream Corner | hangutazás- Sound healing

  9:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

          reggeli koncert - Sound healing

11:00  Ian Roberts | handpan koncert - Sound healing

13:00  Manaman | hangutazás - Sound healing

13:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

          nyilvános próba -  Gamelán jurta

16:30  Urban David | handpan koncert - Farm színpad

16:30  Christian Amin Várkonyi | 

          handpan koncert -  Field színpad

17:30  Pavel & Ivo Sedlacek | hangutazás - Sound healing

17:30   Topong Bang Gamelán Együttes |

            előadás, hangszerbemutató, koncert - Gamelán jurta

17:45  Yatao | handpan koncert - Field színpad

18:15  Patak | koncert - Farm színpad

19:00  Freedom Café | koncert - Field színpad

19:30  Dzsinnkaladzsi | koncert - Farm színpad

20:15  Kabeção | handpan koncert - Field színpad

20:45  Earthjam | koncert - Farm színpad

20:15  MAG INSTRUMENTS | 

          nyereményjáték sorsolás - Field színpad

21:30   Cseke Szabolcs | hangarium - Sound healing

21:45  Layanda | koncert - Field színpad

22:15  Cserefa | koncert és táncház - Farm színpad

23:15  Matsumoto Zoku | koncert - Field színpad

00:45  The Hybrid Drummer Trio | koncert - Field színpad

10:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

          reggeli koncert - Gamelán jurta

11:00  Ian Roberts | hangutazás - Sound healing

13:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

           nyilvános próba Gamelán jurta

16:00  Jeszenszky István | hangutazás - Sound healing

16:30  Kőrösi Gábor | handpan koncert - Farm színpad

16:45  Topong Bang Gamelán Együttes |

          indonéz közösségi tánc Gamelán jurta

17:00  Patricio Castrovinci | handpan koncert - Field színpad

17:30  David Hauser | handpan koncert - Farm színpad

17:30  Topong Bang Gamelán Együttes |

          mese koncert - Gamelán jurta

18:00  Ivo & Pavel Sedlacek hangutazás koncert -

            Cseszneki Kisboldogasszony római katolikus templom

18:15  Alexandre Lora | handpan koncert - Field színpad

18:45  Napfonat | acapella koncert - Farm színpad

19:30  Tosoda Projekt | koncert - Field színpad

20:00  Afronauta | handpan koncert - Farm színpad

20:45  Keep | koncert - Field színpad

21:15  Vanmocselló | koncert - Farm színpad

22:00  Handpan Allstars | handpan koncert - Field színpad

22:30  Pantronic | handpan koncert - Farm színpad

22:45  Csángálló | koncert - Field színpad

00:00  Aznap Projekt | koncert - Farm színpad

00:15  Óperentzia | koncert - Field színpad

01:15  Csángálló | táncház - Field színpad

  9:00  Dream Corner | hangutazás - Sound healing

  9:30  Topong Bang Gamelán Együttes |

          reggeli koncert - Gamelán jurta

10:00  Emshya | hangutazás - Sound healing 

11:00  Topong Bang Gamelán Együttes | interaktív 

           hangszerkiállítás - Gamelán jurta

16:00   Fesztivál zárás

12:00  Doors open

15:00   Topong Bang Gamelán Együttes |

            interactiv exhibition - Gamelán jurta

16:30   Manaman | sound journey - Sound healing

17:00   Topong Bang Gamelán Együttes |

             indonesian fairy tale  concert - Gamelán jurta

17:00  Alessio HTC Massi | handpan concert - Farm stage

17:30  Waagal | handpan concert - Field stage

17:45  Steven Kindler | handpan concert - Farm stage

18:45  Marcel Hutter | handpan concert - Field stage

19:00  Spirit Dance Trio | concert - Farm stage

20:15  Kaan Luum | concert - Farm stage

20:30  PASO - Pannonia Allstar Ska Orchestra | 

          concert - Field stage

21:30  Marlia | concert - Farm stage

22:15  Airtist | concert - Field stage

22:30  Fatoumata Hari | concert - Farm stage

23:30  Manaky | concert - Field stage

23:45  Tindia | concert and folk dance - Farm stage

01:00  DJ La Fuente | DJ session - Field stage

  9:00  Dream Corner | sound journey - Sound healing

  9:00  Topong Bang Gamelán Együttes | 

           morning concert - Gamelán jurta

11:00  Ian Roberts | sound journey - Sound healing

13:00  Manaman | sound journey - Sound healing

13:00  Topong Bang Gamelán Együttes | 

          open rehearsal - Gamelán jurta

15:00  Pavel & Ivo Sedlacek | 

          sound journey - Sound healing

16:30  Urban David | handpan concert - Farm stage

16:30  Christian Amin Várkonyi | handpan concert -

           Field stage

17:30   Topong Bang Gamelán Együttes |

             instrument presentation, concert - Gamelán jurta

17:45  Yatao | handpan concert - Field stage

18:15  Patak | concert - Farm stage

19:00  Freedom Café | concert - Field tage

19:30  Dzsinnkaladzsi | concert - Farm stage

20:15  Kabeção | handpan concert - Field stage

20:45  Earthjam | concert - Farm stage

20:15  MAG INSTRUMENTS | 

          draw for the MAG handpan - Field stage

21:30   Cseke Szabolcs | hangarium - Sound healing

21:45  Layanda | concert - Field stage

22:15  Cserefa | concert and folk dance - Farm stage

23:15  Matsumoto Zoku | concert - Field stage

00:45  The Hybrid Drummer Trio | concert - Field stage

10:00  Topong Bang Gamelán Együttes | 

          morning concert - Gamelán jurta

11:00   Ian Roberts | sound journey - Sound healing

13:00   Topong Bang Gamelán Együttes | 

           open rehearsal - Gamelán jurta

16:00   Jeszenszky István | 

           sound journey - Sound healing

16:30   Kőrösi Gábor |  handpan concert - Farm stage

16:45   Topong Bang Gamelán Együttes | 

           indonesian dances - Gamelán jurta

17:00   Patricio Castrovinci | 

           handpan concert - Field stage

17:30   David Hauser |  handpan concert - Farm stage

17:30   Topong Bang Gamelán Együttes |

           fairy tale concert - Gamelán jurta

18:00   Ivo & Pavel Sedlacek | sound healing concert -

             Cseszneki Kisboldogasszony-templom

18:15   Alexandre Lora | 

           handpan concert - Field stage

18:45   Napfonat |  acapella concert - Farm stage

19:30   Tosoda Projekt |  concert - Field stage

20:00   Afronauta |  handpan concert - Farm stage

20:45   Keep | concert - Field stage

21:15   Vanmocselló |  concert - Farm stage

22:00   Handpan Allstars |  handpan concert - 

           Field  stage

22:30   Pantronic |  handpan concert - Farm stage

22:45   Csángálló |  concert - Field stage

00:00   Aznap Projekt | concert - Farm stage

00:15   Óperentzia | concert - Field stage

01:15   Csángálló | táncház - Field stage

  9:00  Dream Corner | sound journey - Sound healing

  9:30  Topong Bang Gamelán Együttes |

morning concert - Gamelán jurta

10:00  Emshya | sound journey - Sound healing 

11:00  Topong Bang Gamelán Együttes |

           interaktiv exhibition - Gamelán jurta

16:00   Good Bye